Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!

moje info do was

niedziela, 19 sierpnia 2012

Nowość na moim blogu! Więcej: spis treści>> o mnie >> inspiracje geograficzne. Miłej lektury!

czwartek, 09 sierpnia 2012

Na pewno każdy ma jakiś temat, który kocha. Teraz możecie w komentarzach pisać, nad czym zawsze się zastanawiacie. Tylko żeby mniej więcej dotyczyło geografii, historii albo przyrody. W każdym razie - nie gwiazd i Justina Biebera, tylko CZEGOŚ takiego, o czym można pisać, aby ktoś inny na tym skorzystał. Więc piszcie  w komentarzach, o np. osobliwej herbacie, niezwykłym miejscu, to ja wybiorę coś ciekawego i umieszczę we wpisie. Czekam!!

środa, 08 sierpnia 2012

Dobra, to podpucha. Nic się nie stało. Ale jeśli ktoś może zobaczy to w liście najnowszych wpisów., to zalooka, i będzie szansa, że zyskam czytelnika. Przepraszam za oszustwo. Już nie będę.

 

Ale ZOSTAŃ, nie wracaj!! Tutaj jest fajnie! I kto się ze mną nie zgadza, to... hm, to się po prostu nie zgadza. OK?

czwartek, 02 sierpnia 2012

Coraz lepiej. Było u mnie 60 osób. Heh, a komentarze są cztery czy ile tam. Ten licznik trochę mnie pocieszył...

środa, 01 sierpnia 2012

Słuchajcie. Zawsze byłam załamana, bo mam bardzo mało komentarzy. A tutaj okazuje się że 30 osób tutaj było. Czyli jednak ktoś spośród kilku milionów internautów do mnie zagląda! Ale proszę:

 

ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZE!!

Nie musicie się do tego logować na moim blogu!!

Zapraszam do mnie, nie bądźcie oporni i toporni na wiedzę!!! Będzie mi miło ;)

wtorek, 03 lipca 2012

Wszystkim życzę miłych wakacji i otwieram sezon wakacyjnych szaleństw!

wakacje

Rety, jak ja dawno nic nie pisałam. Ostatni wpis był 19 czerwca, a jest 3 lipca? Pytajnik dlatego, że jak nie używam planu lekcji i nie piszę codziennie daty przy lekcji to się mylę ;)

Czyli jutro STANY ZJEDNOCZONE obchodzą Dzień Niepodległości. Im to dobrze, bo mają ten dzień w lecie. Uczyliśmy się, że mają grilla, imprezy i szaleją z flagami jak my przed Euro 2012. No i mają piękną pogodę...

Czytam teraz książkę, którą dostałam za wzorowe wyniki w nauce - W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA. Fajna, i mam już opracowaną trasę jego (znaczy Phileasa Fogga) podróży. Ale bez mapy się nie da przeczytać TAKIEJ  książki. 

Aha, i Phileas Fogg wspomniał w książce, że W NOWEJ ZELANDII OWIEC JEST 20x WIĘCEJ NIŻ LUDNOŚCI.

Hm, kraje Oceanii słyną właśnie z hodowli owiec.

trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga