Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!

książki

piątek, 08 czerwca 2012
BezSennik, czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą to seria ciekawych książek Liliany Fabisińskiej. Akcja powieści toczy się w przede wszystkim w Warszawie, ale i stadninie za miastem albo w Paryżu czy Mediolanie. Moje koleżanki twierdzą, że są to głupie książki. Cóż, chyba lepsze, niż te, które te moje koleżaneczki czytają, bo czytają na przykład o potworach, które zabijają się i TO jest fajne?? Jak ktoś umiera?? Albo ciągle tylko o narkotykach?? Z tyłu każdego BezSennika jest czasem jakiś przepis kulinarny, czasem inne ciekawostki. No i akcja... Bohaterkami są 3, a potem 4 dziewczyny, zwyczajne, ich problemami nie są narkotyki, ale np. kupowanie prezentów dla nauczyciela i pierwsze miłości... Warto przeczytać BezSennik. Polecam, pozwala oderwać się od własnych zmartwień.
czwartek, 31 maja 2012
Robinson Kruzoe – ciekawa książka autorstwa Daniela Defoe, opowiada o losach mężczyzny, który marzył o dalekomorskich wyprawach żaglowcem. Akcja powieści toczy się w Anglii, w XVII wieku. Tytułowy bohater, wbrew woli rodziców opuszcza swoje rodzinne strony i wyrusza, za namową przyjaciela, Jakuba, w rejs do Londynu. Później zaciąga się na inny statek, ten jednak rozbija się, a Robinson zostaje jedynym ocalonym członkiem załogi. Wiedzie życie na bezludnej, chyba karaibskiej, wyspie… zdany tylko na siebie. Czy udało mu się przeżyć, aby tego się dowiedzieć, musisz przeczytać książkę… miłej lektury!
trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga