Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!

media

niedziela, 13 maja 2012

Smak.czekolady dała mi fajnego linka do strony, na której użytkownik Irytek wyjawia tajniki edycji blogów. Nauczyłam się robić spis treści, a teraz będę biedzić się nad nowym szablonem ;) bo obecny, ta tablica korkowa, nie jest moja, a chciałabym zrobić własny i oryginalny ;) życzcie powodzenia ;)

wtorek, 17 kwietnia 2012
Nieważne, co kto myśli o Wojciechu Cejrowskim, ja uważam że jest genialny.
czwartek, 12 kwietnia 2012

Czy ktoś mi napisze, gdzie się dodaje nowe zakładki na blogu?? Bo dodałam dwa blogi jako ULUBIONE, ale inni mają też: o autorze, najciekawsze itp, jak to się robi??

Tagi: internet
16:37, puciek15 , media
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Czy was też denerwują wyskakujące reklamy na wszystkich stronach internetowych?? W ogóle, czy u was też jest coś takiego - Takie, co wyskakuje w postaci podkreślonego tekstu, i jak sie najdzie, to otwiera głupoty typu: "Wygrałeś iPada!", 'To twój szczęśliwy dzień, laptop czeka!" Nawet na Wikipedii! Po prostu myli sie  głupią reklamę z hiperłączem do innej strony. Aaaaaaa!!!

relkama na pierwszej z brzegu stronie

 

Jest to, doprawdy, denerwujące!! Już nie wiem, co jest reklamą, a raz jak kliknęłam przypadkiem to mi włączył komputer skanowanie, bo na  stronie, na którą weszłam, jest masa wirusów i jeden zlazł na mój komputer. Niech oni coś z tym zrobią!! można liczyć, ile jest takich we wszystkich moich i waszych wpisach!!

 

Na Screenie obok najechałam myszką na słowo zupełnie pzypadkowe: DOWOLNY. Reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Ale co tam, kasa jest ważniejsza :P

Dla tych zamieszczających reklamy.

Tagi: internet
20:17, puciek15 , media
Link Komentarze (2) »
trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga