Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!

pamiętnik

sobota, 10 marca 2012

Hej, jak mija sobótka? Mi zleciała na nic nierobieniu (i oczywiście czytaniu "Ani...")Chyba nigdy nie doczekam się wyników tego konkursu. Ale pocieszam sie, że już coraz bliżej. ale zadam zagadkę: nie mam siostry, ani brata, kim jest córka mojego ojca? hi hi hi :)

 Ciekawe, czy zgadniesz:) Na pocieszenie powiem Ci, że ja też nie zgadłam za pierwszym razem, choć to baaanaał. Co o tym myślicie?

A jeśli już mówię, że lubię Anię, to moge dodać, że jeśli chodzi o czytanie, to czytam nie tylko Ankę, ale i wszystkie części 'winnetou", 'Old Shaterhand" amerykańska preria) oraz "Tomek..." (cały świat). Bardzo lubie ksiażki podróżnicze, np. o Strzeleckim i takich tam :)

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Hejj, po wakacjach idę do gimnazjum :). Czyli nie jestem stara, a jednak - marzę o dużym pokoju pełnym książek i map na ścianach. No i oczywiście lubię się uczyć - a geografia to moje hobby. Koleżanki ze szkoły dziwią się, że uczę się stolic całego świata i dalej mi mało. Mam globus na biurku i codziennie coś tam zerkam. Codziennie nowa cieśnina i zatoka ;). Tak już jestem. Marzę o dużym globusie i mapach na ścianach :)... ale się zobaczy!  

trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga