Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!
czwartek, 30 sierpnia 2012
Może nie wiesz w ogóle, o czym mówię, nie znasz nazw geograficznych tych, co ja, a może znasz się na tym dużo lepiej niż ja. Oczywiście, ucząc się można popełnić wiele błędów. Ja popełniłam kilka albo dałam się złapać w pułapkę mapie i globusowi, albo nawet - własny mózg mnie oszukał. Opiszę tutaj nie tylko moje pomyłki, ale i błędy innych ludzi, które ja i inni ludzie wychwycili. Ciekawe, czy was też złapała kiedyś mapa. A może to, w co ja się złapałam wam wydawało się oczywiste? PISZCIE W KOMENTARZACH!!
wtorek, 28 sierpnia 2012
Dość dawno nic nie pisałam. Nie miałam czasu. Teraz mam kilka godzin spokoju. Postanowiłam opublikować mój projekt - ozdobne flakoniki. Potrzebujemy naprawdę prostych przedmiotów i troszkę czasu. Więc do roboty!!
niedziela, 19 sierpnia 2012

Nowość na moim blogu! Więcej: spis treści>> o mnie >> inspiracje geograficzne. Miłej lektury!

piątek, 17 sierpnia 2012
Zacznijmy od tego, czym jest wulkan. Każdy bardziej i mniej rozgarnięty człowiek wie, że to taka wielka góra, z której leje się lawa albo leci pył. I takie wyjaśnienie zazwyczaj wystarcza, więc też nie będę się rozpisywać, no bo co: wulkan to może NIE jest góra z lawą? No właśnie. Wszystko się zgadza, ale mogę rozwinąć temat. Wikipedia nam pomoże. Na pewno nie powie wam nic nowego.
czwartek, 09 sierpnia 2012

Na pewno każdy ma jakiś temat, który kocha. Teraz możecie w komentarzach pisać, nad czym zawsze się zastanawiacie. Tylko żeby mniej więcej dotyczyło geografii, historii albo przyrody. W każdym razie - nie gwiazd i Justina Biebera, tylko CZEGOŚ takiego, o czym można pisać, aby ktoś inny na tym skorzystał. Więc piszcie  w komentarzach, o np. osobliwej herbacie, niezwykłym miejscu, to ja wybiorę coś ciekawego i umieszczę we wpisie. Czekam!!

środa, 08 sierpnia 2012

Dobra, to podpucha. Nic się nie stało. Ale jeśli ktoś może zobaczy to w liście najnowszych wpisów., to zalooka, i będzie szansa, że zyskam czytelnika. Przepraszam za oszustwo. Już nie będę.

 

Ale ZOSTAŃ, nie wracaj!! Tutaj jest fajnie! I kto się ze mną nie zgadza, to... hm, to się po prostu nie zgadza. OK?

Mogłabym po prostu napisać, że było u mnie na blogu 137 osób. Ale ja nie chcę iść na łatwiznę. Pisałam o Madagaskarze, bo na ekrany wszedł najnowszy film. No a w Anglii jest OLIMPIADA, nie? Też jej się coś należy. Mi Anglia kojarzy się z kilkoma rzeczami: królewską rodziną, emigrantami (niestety) oraz właśnie z damulkami w jedwabiach i w koronkach, które popijają dzióbkami popołudniową herbatkę z porcelanowych filiżanek...
czwartek, 02 sierpnia 2012

Coraz lepiej. Było u mnie 60 osób. Heh, a komentarze są cztery czy ile tam. Ten licznik trochę mnie pocieszył...

środa, 01 sierpnia 2012

Słuchajcie. Zawsze byłam załamana, bo mam bardzo mało komentarzy. A tutaj okazuje się że 30 osób tutaj było. Czyli jednak ktoś spośród kilku milionów internautów do mnie zagląda! Ale proszę:

 

ZOSTAWIAJCIE KOMENTARZE!!

Nie musicie się do tego logować na moim blogu!!

Zapraszam do mnie, nie bądźcie oporni i toporni na wiedzę!!! Będzie mi miło ;)

trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga