Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!
piątek, 14 grudnia 2012

Dawno nie pisałam nic na moim blogu. Serdecznie przepraszam was za przerwę. Dzisiaj postanowiłam dodać kolejny wpis. Ostatni był… 1 września. Od tego czasu trochę się zmieniło. Przede wszystkim skończyły się wakacje. Potem przeszłam do drugiego etapu z konkursu geograficznego. Potem miałam urodziny, dostałam piękny geograficzny kalendarz z Martyną Wojciechowską, moją idolką. Potem moje zdjęcia wydrukowano w ogólnopolskiej gazecie. Potem pisałam drugi etap konkursu geograficznego. Potem okazało się że nie przeszłam dalej, no bo jestem dopiero w pierwszej gimnazjum, a w konkursie większe szanse mają uczniowie starsi. Następnego dnia, czyli dzisiaj, dostałam kartkę z ocenami z całego półrocza. Stwierdziłam, że mam same piątki i kilka szóstek i czwórek, a jedyną trójkę jaką mam, mam – O ZGROZO- z mojej ukochanej geografii. No cóż.

Tak więc w kilka linijek streściłam wam całe dwa miesiące. Może niezbyt poetycko albo coś, ale wiecie, co tu się rozpisywać.
I jeszcze jedna ważna informacja. Od dziś aktywne jest nasze konto na FB! Chcesz wiedzieć więcej? Patrz: spis treści >> nie tylko na blox... > polub nas na facebooku.
Polub i udostępnij!!

MAM NADZIEJĘ ŻE JESTEŚCIE!

trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga