Zawsze chciałam podróżować po dalekim świecie. Może kiedyś spełnię moje marzenia... Na razie jestem geografem teoretycznym , chcę zdobywać wiedzę i dzielić się nią z wami. Zapraszam do lektury mojego bloga!
Blog > Komentarze do wpisu

Nowości na moim blogu

Mam dla was kilka informacji.

 


 

 

Pewnie zauważyliście w moim spisie treści zakładkę "CO CZYTAM?". Pojawiła się tam nowa stronka, którą możesz zobaczyć klikając TUTAJ. Poświęcona jest ogólnie roślinom, jest tam masa rzeczy, oto tytuły zakładek:

ogółem o roślinach, niezwykłe rośliny, roślinne rekordy, gdzie kupić, zdjęcia, video, ankiety, forum

Czyli masa ciekawostek. Chciałam o czymś takim napisać, ale po co się rozpisywać, zobaczcie sami. 

 

 


 

 

Po drugie, to mam mało czytelników. Jeśli jesteś gruboskórnym hipopotamem o mózgu nie proporcjonalnym do masy ciała i idiotą, skończonym durniem i osłem/oślicą, nigdy nie przeczytasz żadnego wpisu, ani nawet TYCH słów!!

 

 


 

 

Po trzecie, zbliżają się wakacje. W związku  z tym uprzejmie informuje, iż wiąże się to ze spadkiem mojej systematyczności w pisaniu, a tym samym spadkiem liczby wpisów. Bo jest lato, siedzi się na świeżym powietrzu cały dzień, nie przed kompem. ZROZUMIANO??? Żeby nikt nie miał żalu do mnie o to, że nie ma nowych wpisów. Wrócę, obiecuję, a i że jeden wpis w tygodniu będzie.

 


 

 

Ja, użytkownik PUCIEK15 zobowiązuję się dnia 19 czerwca 2012, iż będę solennie przestrzegała wyżej wymienionych zasad, obiecuję pisać tygodniowo jeden co najmniej wpis na tymże blogu.

puciek15

 


 

To tyle. Podobało się??!! 

wtorek, 19 czerwca 2012, puciek15
To tyle na dzisiaj. Kolejne ciekawostki - już WKRÓTCE!!

Polecane wpisy

trwa inicjalizacja, prosze czekac, forum medyczne kody rabatowe


Dodatki na bloga